UŽ TU NIKOHO NEZAŤAŽUJ, ŽE ZA NIEČO NEMÔŽEŠ! VINNÝ SI STÁLE IBA TY!

23.03.2018

Spoznaj systém! A vytvor si realitu po ktorej túžiš.

Začnem definíciou pomerov, v ktorých žiješ. Žiadna hmota neexistuje, si len energia. A všetka energia, čo riadi celý ten pohyb elektrónov a protónov sa riadi nejakým systémovým nastavením. Dnes Ti to chcem pripomenúť a znova objasniť.

Predstav si:
Vesmír ako obrovsky POČÍTAČ VEDOMIA.
Tvoje vedomie ako OPERAČNÝ SYSTÉM.
Tvoje myšlienky , pocity, kréda a presvedčenia sú DÁTOVÉ VSTUPY.
No a prežívaná realita je DÁTOVÝ VÝSTUP. 

Čo je PREŽÍVANÁ REALITA? Je to tvoja každodenná rutina. Cesta do práce, komunikácia s partnerom, potomkom, spolupracovníkom, šéfom, zamestnancom atď. Tvoje každodenné situácie na ceste do práce, z práce, na tréning, do spoločnosti, cestovanie po svete atď. A hlavne emócie v tom ktorom danom momente!

No a keď chceš niečo zmeniť vo svojom živote, čo k tomu potrebuješ? Zmeniť výsledok v tomto už spomínanom systéme. Čo spôsobí zmenu výsledku? Nemeň systém, ale vstupné dáta, to sú naše myšlienky, presvedčenia a pocity, a práve tie by som menil. A vtedy ako reakcia na danú akciu sa zmení i dátový výstup. Operačný systém vesmíru sa ale vôbec nemení, ten je konštantný. Ako príklad si uvedom, že ak chceš na svojom počítači urobiť niečo iné, nemusíš kúpiť nový počítačový systém, stačí zmeniť vstupné dáta. Potom určite dôjde k odpovedajúcej zmene. Ak však zmena nezodpovedá tvojim predstavám, nie je to chyba počítača a ani operačného systému. Je to tým, že príkaz ktorý si zadal nezodpovedal tvojím očakávaniam a úmyslom. Akonáhle opravíš - zmeníš vstupné dáta, dôjde automaticky aj k zmene výstupných dát.

Ale ty dávaš v každej chvíli svojemu počítaču príkazy (vstupné dáta) a to čo prežívaš je presne nakonfigurovaná TVOJA realita.

Ja viem, ty určite začneš tým, že ty si túto realitu nechcel. Ale len samotné zameranie sa na určitý aspekt života je už samotný akt tvorenia reality. Vedomie nedokáže nič iné, len vytvoriť to, načo je zamerané. Tvorenie reality prebieha neustále, presne podľa pokynov operačného systému, čo predstavuje neustály tok tvojich  myšlienok a pocitov.  Naše pocity, myšlienky a predstavy pôsobia v rovnakej chvíli ako ich vytvoríme. No a ich účinky, sú vždy k tomu odpovedajúce.

Pamätaj: VÝSTUPNÉ DÁTA SÚ VŽDY ODPOVEDAJÚCE VSTUPNÝM DÁTAM!

Ak sa ty za celý deň neusmeješ, ako chceš vytvoriť a prežívať šťastné chvíle? Už v Biblii sa píše, že si stvorený na obraz Boží. A tak si uvedom, že si prejavom tej najväčšiej sily vesmíru, sily STVORENIA! Ona je nástrojom, s ktorým dokážeš vytvárať svoju BUDÚCNOSŤ.

A teraz Ti to poviem ináč.

Chceš žiť život podľa svojich predstáv? Žiť ako rebel vo svojom svete, svete v prítomnom okamžiku. Je to svet kedy nič neposudzuješ, nič nehodnotíš, neodsudzuješ, nekáraš, len si jednoducho žiješ podľa vlastnej potreby. Nič viac. V ten prítomný okamžik nie je žiaden strach, nie je žiaden pocit viny, proste nič. Jednoducho sa len stíš a buď tu a pozeraj sa naokolo či vidíš niečo pekné.

Ja viem, je to veľmi ale veľmi ťažké. Priam nemožné! Všetko čo vidíš ti niečo pripomína a navyše preciťuješ zvláštne emócie. Proste iba tak si z ničoho nič prídu.

A PRÁVE NA TO ŤA CHCEM NAVIESŤ!!!  Uvedom si, že ak si bol malý chlapec a otec na teba kričal bol si nešťastný a mal si minimálne pocit viny alebo pocit krivdy. Táto spomienka vrátane zlého pocitu v Tebe ostala, nazvyme ju EMOČNÝ KÓD. Ale čo si neuvedomuješ je, že realitu vnímaš všetkými zmyslami a potom k nim patrične pridáš emóciu, ktorá Ti napovie či je pre Teba daná situácia dobrá, alebo nie. Takže vo chvíli, keď na teba otec kričal, si nevnímal len otcov krik, vnímal si aj postavu otca, ale zároveň si videl aj farby v tej chvíli, vnímal si teplotu vzduchu, vnímal si chuť vo svojich ústach, vnímal si vôňu v priestore, vnímal si svoje pocity, vnímal si dotyky, polohu tvojho tela, vnímal si bolesť na svojom tele a vnímal taktiež smäd a hlad. A teraz si uvedom, že stačí v dnešnej dobe navnímať skrz svoje zmysly čokoľvek z týchto podnetov, ktré si vo chvíli, keď otec kričal, vnímal a máš hneď po nálade. Spomienka na otcov krik je dávno odložená v tvojom podvedomí. ALE JE STÁLE TAM! A ona, ako vibračná energetická jednotka, vysiela a vytvára v priestore okolo Teba danú situáciu, presne podľa  Tvojich vstupných dát, ktorá vo svojom vedomí máš. To znamená, že za každým problémom vo tvojom živote je stres a ten je uložený vo forme spomienok (Emočných kódov) v tvojom podvedomí a tie rozhodujú akú realitu vo svojom živote prežívaš.

Veď čo sa stane v tvojom živote raz, nemusí sa opakovať. Ale ak podobnú situáciu prežiješ dvakrát, určite sa to zopakuje aj po tretí krát. A pritom stačí si každý deň len uvedomiť svoju nepríjemnú emóciu, ktorú prežívaš a pomocou projektu ,,30 dní k slobode“ máš možnosť raz a navždy sa zbaviť emočných kódov, ktoré Tvoju realitu vytvárajú. A tak už nikoho nezaťažuj tým, že Tebe niekto ubližuje. Je to len o TEBE!

Prajem Ti krásnu cestu do radosti, spokojnosti a do blaženého ticha, v ktorom sa Tvoja budúcnosť vytvára tak veľmi jednoducho.

 

 

Prajem Ti veľa síl pri uvedomovaní si každodenných emócii, ktoré Ťa denne oberajú o Tvoju životnú energiu, aby si ich objavil a vyčistil ich zo svojho podvedomia.

 

S úctou

Tibor Michalko

www.30dnikslobode.sk